FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 9255065
nr 925 5065
BOOKSHELVES
Golv & väggmodell, Nisse Strinning, wear.
Golv & väggmodell, Nisse Strinning
Condition: slitage
Estimate:
1000
Sold:
SEK 1600
Auction date:
Monday November 17 2014
at 18:27:47
- Bid history
Time
Bidder
Bid
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
Read more about 50/60-tal